Můj milý vánoční deníčku...

Přípravy na Vánoce 2013 začínají

13. října 2013 v 15:21 | Ela
Ahoj všem dobrým lidem,

jistě jste si všimli, že v obchodech již přípravy na letošní vánoce začaly... Možná to někomu připadá brzy, ale jak již víme z předchozích let, není to nic neobvyklého. Začátkem října vychází vánoční časopisy o bydlení, pečení, vaření a dekoracích a na pultech prodejních řetězců se to plní vánočními ozdobami, dárky a balícími papíry. V listopadu do televize zavítají nové i straé vánoční reklamy a domy se začnou zdobit vánočními svíčkami a girlandami, v době adventu už tohle všechno budou brát vážně i doposud ignorující jedinci...

Spoustu lidí se těchto příprav bojí, jelikož netuší jak na to. S těmito stránkami ale budete vědět ihned... Letos se pokusím dávat více článků než minulý rok a obnovit tak tento web. Založila jsem i nové stránky o dekoracích, pečení, vaření aj., takže Vám brzy dám na něj adresu. Navíc bych se chtěla více zaměřit na vlastní tvorbu, takže se můžete těšit na spostu návodů jak vytvořit vánoční dárek, dekoraci a tak dále...


Zatím se mějte krásně
S láskou Ela

Děkuji, přeji, odcházím... ale jen na chvíli

28. prosince 2011 v 20:10 | Eva
Ahoj a dobrý den,
musím Vám oznámit, že jste mě velmi potěšili svou přízní a návštěvami na tomto vánočním blogu. Děkuji! Vánoční svátky zkončili a povánoční končí pomalu také, tudíž se s Vámi chci rozloučit na přibližně půl roku. A jelikož končí rok 2011, chci Vám popřát do nového roku, roku 2012, vše nejlepší, zejména zdraví, štěstí a lásku. Prostě vše dobré!

Další věc, s kterou se chci s Vámi podělit, je ta, že mi přišlo pár mailů s prosbou, abych napsala co jsem dostala na Vánoce já. Zdá se mi to jako skvělý nápad, takže tady to je:
Pod stromečkem mě čekal diář Paulo Coelho, Parfém CK one, Sada na fondue, Elektrický Drink shaker, Růženec s ametystem, Krém na pleť Ryor, Masážní olej Planet Spa, Kniha Racek od Čechova, Kosmetika, Víno, Svícen, Karty Optimismus a jiné další skvělé věci, za které jsem velmi ráda a děkuji za ně.

P.S. Takže ještě jednou, za nějaký čas nashledanou, hezký rok 2012 a užívejte života.

S láskou, Eva

Chyba opravena...

11. prosince 2011 v 18:21 | Eva
Ahojky, všichni...
dnes jsem se celý den snažila opravit chybu, která zapříčinila to, že nebyly vidět obrázky na tomto blogu, což je nemilé, a zejména těď před Vánoci. Tím pádem mi ubylo více jak 200 čtenářů denně (za poslední týden). Těm ktěří zůstali děkuji za podporu! Vynasnažím se, abych si opět nabyla Vaši důvěru a snad se ostatní technické problémy nebudou opakovat..Doufejme! ;)


Vánoce, Vánoce...

3. prosince 2011 v 20:59 | Eva
Máme tu prosinec, přítelíčkové,
doufám, že jste si užili krásnou první adventní neděli a těšíte se na zítřek na tu druhou, kdy zapálíte na věnci další svíčku. Máte nakoupeny všechny dárky a naklizeno? Já tedy ne! U nás se vánoční úklid odkládá na "až bude čas", dárky na "až se mi bude chtít" a pečení na "až bude chuť". Ale ne... vážně: s pečení začneme na Mikuláše, dárků už mám polovinu a úklid je skoro také hotov. Jak to vypadá u Vás?

Jinak: do Štědrého dnezbývá ještě 21 dní. P.S.: Zítra si utrhněte (třeba i malinkou) větvičku třešně (tzv. barborku).


Jedno z dalších poděkování

15. listopadu 2011 v 18:34 | Eva
Ahoj, čtenáři,
jsem velmi ráda, že se Vám moje stránky líbí. Chci Vám tedy znovu poděkovat za návštěvnost, je měsíc a kousek do Vánoc a už zde máme kolem tisíce lidí za týden. Což je krása! Tohle bylo pořízeno dnes kolem páté hodiny:

Díky!

Zároveň se chci také omluvit, protože to tento měsíc pěkně "flákám", sešly se mi objednávky na věnečky, a nynější týden, víkend i příští týden je pracovní taky. Přesto se budu snažit dávat sem nové články a konečně i onu slibovanou giveaway! Jdu si dát čaj, pořeším objednávky a půjdu přidat nové články, mám toho na srdci tolik- ohledně nových trendů ve zdobení, moderních technologiích, výroby dárků aj..
Mimochodem do Štědrého dne zbývá 39 dní!

Pomohou lékaři, když nemoc udeří?

2. listopadu 2011 v 9:15 | Eva
Ahoj všichni,
nadešel ten čas... dnes překvapivě nemluvím o tom, že za pár desítek dní budou Vánoce. Ale přišel listopad a s ním i pravidelná podzimní chřipka! Bacily by měli zakázat. Ale zase budu mít více času na jiné věci... Dnes bych ráda upekla nějaké perníčky, které budu prodávat na Dárečkové neděli (první adventní) tady u nás. A těším se i na to, že sem přidám nějaké články...


Dušičky

24. října 2011 v 12:36 | Eva
Ahoj,
moc chci všem poděkovat za shlédnutí mého blogu. Máme teprve říjen a blog již trhá rekordy v návštěvnosti, z čehož mám šílenou radost. Slibuji Vám proto, že dnes přibude spousta nových článků a navíc založím novou rubriku, která bude zaměřena na giveaway, neboli soutěže o věcné dary- šperky, dekoraci, kosmetiku....

Začíná dušičkový týden, v zahraničí je spojován i s oslavou Halloween. V sobotu jsem dělala nějaké napůl dušičkové/podzimní a napůl vánoční/zimní truhlíky do oken, takže máme nadekorováno... A novinka: zaregistrovala jsem se u nás v knihovně na tzv. dárečkovou neděli (je to první adventní neděle roku 2011), na které si lidé mohou zakoupit punč, koláčky, perníčky, cukroví, ale i dárky pro své blízké (šperky, ručně dělané košíky, svíčky, aj.) a vánoční květiny a dekoraci.
My tam jdeme s ručně dělanými šperky, perníčky, drátkovanými ozdobami, věnečky, svícny a šálami, tak snad nám to vyjde. Držte palce!


Děkuji svým čtenářům

18. října 2011 v 19:51 | Eva
Hezký den všem, kteří čtou tyto řádky,
kvapem se nám přibližují ony báječné svátky, o kterých je tento blog. Tento měsíc mi přišly dvě zprávy od Vás- čtenářů.
První mailík byl od slečny/paní Hanky D., která mi napsala toto:
"Už dlouho a pravidelně chodím na vaše stránky a nechávám se inspirovat všelijakými nápady, radami a návody. Máte to tu krásné a doufám, že budete i nadále pokračovat v téhle práci, je to tu totiž velmi příjemné a kdykoliv jsem zajdu navodí mi to krásnou vánoční atmosféru, těším se na další články."
Druhý jsem dostala od slečny/paní Aničky Č.:
"Děkuji za skvělou inspiraci. Pomaličku uvažuji o vánoční výzdobě a vyrábění s dětmi, tak jsem ráda, že jsem u Vás něco objevila. Velké díky. Přeji vše nej."

Za obě zprávy z celého srdce děkuji a budu se snažit vést tento blog co nejlépe a doufám, že se zde budete cítit dobře a navodím Vám tu krásnou vánoční atmosféru. Ještě jednou za vše děkuji!


Nová rubrika...

12. září 2011 v 10:53 | Eva
Krásný den všem...
Jsme skoro v polovině září a čím dál tím víc se nám přibližují Vánoce, stále je ještě teplo a můžeme chodit v tričku, ale postupem času bude stále chladněji a chladněji. V obchodech to začíná svátečně žít a katalogy s různými druhy zboží jsou také plné vánoční atmosféry. Takže za chvíli se můžeme připravovat na advent.

Další věc, kterou jsme Vám chtěla říct je, že jsem tu před nedávnem slíbila nové rubriky a dnes Vám jednu přináším, jmenuje se "Můj vánoční obchůdek", ve kterém Vám budu přinášet moje nové -hand made- výrobky, jež jsem sama vyrobila a dávám je sem do prodeje. U každého bude fotka a uveden popis a cena. A pokud si budete chtít některý výrobek objednat, stačí vyplnit objednávku na mail: white-coffee@seznam.cz . Tímto dárkem pak můžete obdarovat na Vánoce své blízké nebo sami sebe...Už je to asi tady...

7. září 2011 v 20:42 | Eva
Takže, asi začneme zcela naplno utvářet vánoční články. Sama v duchu jsem si říkala, že začnu až uvidím alespoň v jednom obchodě něco s vánoční tématikou, ale nenapadlo mě, že to bude tak brzy... dnes jsem totiž byla nakupovat ve Svitavách, prošla jsem si pár obchůdků a pak zavítala po dlouhé době i do Kauflandu a co nevidím- Vánoce v plném produ! Vánoční perníčky, mikulášské nadílky, andělé, čertíci.... Jako velká milovnice Vánoc jsem prostě neodolala a jedny vánoční zázvorové sušenky jsem si koupila. No a slibuji, že ode dneška bude přibývat více a více článků. 
 

Reklama