Vánoce naruby

2. května 2008 v 10:54 |  Vánoční filmy
Poté co jediná dcera Krankových-Blair místo Vánoc v rodinném hnízdečku odjela do Jižní Ameriky, rozhodli se manželé, že trávit Vánoce takto nechtějí. Proto přišel Luther s nápadem vymazat následující dny Vánoc z kalendáře a vydat se na plavbu zasluněnými dny exotiky. To znamená: žádné vánoční přání, cukroví, předvánoční oslava a hlavně žádný Frosty. Ten je tradicí města a každý rok si jej obyvatelé dávají na střechu jako ducha Vánoc. Tím, že Luther Frostyho odmítá dát na střechu si pohněvá všechny své sousedy a hodného starostu.
Krankovy si již balí věci na dovolenou, když v tom zazvoní telefon. Blair volá, že na Vánoce přijede a, že vezme s sebou i přítele Enriqueho. Dovolená se ruší a Krankovi musí do 12 hodin připravit krásnou oslavu, na kterou jen tak někdo nezapomene tak,aby jejich dcera netušila, že vlastně žádná oslava být neměla. Luther jde připevnit Frostyho na střechu, ale uklouzne a letí dolů,ovšem zachytne se o lano a Nora musí zavolat hasiče. S hasiči přichází i zvědaví sousedé a Nora vypráví, že přijede Blair a proto se rozhodli změnit své plány.
Hodní sousedé jim s přípravami pomůžou. Jedna rodina přinese cukroví, další krocana....Zapojí se i policisté, kteří jedou služebním autem pro návštěvu, aby ji trošku zdrželi, než vypukne oslava. Vše dobře dopadne...ale co letenky na dovolenou? Luther pocítí kouzlo Vánoc a letenky věnuje svým dvou starým hodným sousedům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama