Grinch

2. května 2008 v 11:20 | Evik |  Vánoční pohádky
Malý Kdovíci i Kdovinky přicházejí na svět na svých parapleštnících, tak přišel na svět i malý Grinch. Ovšem nebylo to normální dítě. Již od narození byl jiný-kůži měl zelenou, měl vousy a celkově byl zvláštní. Vychovávali ho dvě starší sestry. Jednoho dne, když byli Vánoce donesl své vyvolené do školy vánoční dárek, ale ostatní děti se mu smáli. Grinche to rozhněvalo a vydal se do hor, kde by v budoucnosti nikoho ze své minulosti neviděl. Od té doby nesnášel Vánoce a lidem z Kdosic dělal samé naschvály.
Jednoho dne, zrovna v Kdosicích probíhali nákupy a přípravy na největší Kdosickou událost roku- na Vánoce. Malá Cindy byla zvědavá a chtěla vědět co je vlastně podstatou Vánoc. Někde se dozvěděla o Grinchovi a začala se vyptávat...Chtěla vědět co je na něm tak strašného a co vlastně provedl.
Ten samý rok o Vánocích do města vyrazil také Grinch, aby napáchal škodu Kdovíkům, před Kdoslavou. Všichni byli zklamaní, ale brzy se "oklepali" a pokračovali v nákupech a v přípravě Kdoslavy. Malá Cindy dostala nápad pozvat Grinche na Kdoslavu, kde by se stal letošních smíchmajstrem (který se volí každý rok na Vánoce) a kde by se usmířil s Kdovíky. Ovšem stal se pravý opak...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama